Fotbal

První umělý trávník III. generace jsme položili na tréninkovém hřišti SK Slavia Praha v roce 2001. Byl to také první umělý trávník III. generace v ČR.  Následovali např. hřiště v Rychnově nad Kněžnou, Čáslavi, Mělníku, Praze (AFK Slavoj Podolí, ABC Braník, SK Prosek, TJ Junior, PSK Union Strašnice). Umělé trávníky mají 1* nebo 2* certifikaci FIFA. Tím bylo možné certifikovat i vybrané fotbalové hřiště u ČMFS.

  Zoom gallery

Pro fotbalová hřiště nabízíme umělé trávníky III. generace s kombinovaným vsypem pískem a gumovým granulátem s rozlišením podle vlákna (fibrilované, monofilní).

Edel Soccer Standard je osvědčeným zástupcem umělých trávníků s fibrilovaným vláknem. Trávník se vyrábí s délkou vlákna od 40 do 60 mm. 

Edel Soccer Future DS je přední špičkový produkt na fotbalovém trhu. Díky nově aplikované technologii si hřiště zachovává nejvyšší možnou kvalitu po celou dobu jeho životnosti. "Dvoupáteřní" vlákno trávníku je zesíleno na obou stranách. Díky tomu je povrch hřiště vysoce pružný a extrémně odolný vůči skluzu. Tento systém nabízí bezkonkurenční herní vlastnosti jak pro nejvyšší fotbalové soutěže, tak i pro rekreační použití.

 

  Zoom gallery

Edel Soccer Superblade Duo je trávník založený na tradičním monofilním vláknu. Hřiště s  umělými trávníky s monofilním vláknem  se osvědčili jako vysoký standard pro fotbal. Trojúhelníkový tvar vlákna zaručuje návrat vlákna do vzpřímené polohy, čím je zaručený vysoký výkon po celou dobu životnosti.

 

  Zoom gallery

Edel Soccer Viagrass Pro dokazuje, že odolnost a optimální hrací vlastnosti mohou jít ruku v ruce. Tento systém je dalším vylepšením tradičního monofilního vlákna. Vlákno se zesíleným jádrem zajišťuje, že umělý trávník si zachovává svůj tvar i po celou dobu životnosti. Výsledkem je neuvěřitelně odolný systém s dokonalými hracími vlastnostmi.

 

Zoom gallery

Edel Soccer XP TM Pro je odolný vysoce odolný a trvanlivý systém, který vděčí za své kvality unikátním "TenCate" páskům z monofilního vlákna. Na první pohled vypadá trávník jako by byl vyroben se standardními fibrilovanými vlákny, ale ve skutečnosti toto řešení předčí všechny ostatní systémy včetně varianty monofolní příze. Zatímco standardní vlákna se mohou rozdělit a ležet ve vodorovné poloze, systém Edel Soccer XP TM Pro, se navrací do vzpřímené polohy, a to i po intenzivním používání. To činí tento trávník neuvěřitelně odolný a unikátní svého druhu.

 

Zoom gallery

 

   Zoom gallery