Haly a tělocvičny

UMĚLÉ POVRCHY

 

Halové umělé sportovní povrchy nabízíme jako tzv. lité nebo hotové krytiny.

Mezi lité povrchy patří zejména špičkový polyuretanový povrch CONIPUR HG. Základem je polyuretanová podložka různé tloušťky a povrchová vrstva z polyuretanových stěrek a laku. Vrchní polyuretanová vrstva vytvoří kompaktní celek bez spár a spojů.

tenis.jpg

Povrch splňuje podmínky pružnosti, bezpečnosti a odolnosti pro všechny halové sporty. Speciální varianta povrchu byla vyvinuta i pro tenis. Pro házenou, basketbal, florbal, badminton i volejbal splňuje požadavky národních i mezinárodních svazů. 

 conipur_hg_4.jpg

Mezi zástupce nabízených hotových sportovních krytin patří zejména povrchy Graboplast a Taraflex.

Jedná se o sportovní krytiny složené z nášlapní PVC vrstvy a spodní pružné pěnové vrstvy příp. vyztužené mřížkou. U povrchů Taraflex je standardem i protiplísňová a bakteriostatická povrchová ochrana.

Povrchy jsou navrženy jako multifunkční nebo také jako specializované varianty pro tenis, stolní tenis, badminton, futsal ale i in line plochy a posilovny.

Umělohmotné povrchy lze položit přímo na beton, kdy zaručují tzv. bodovou pružnost. Pro dosažení tzv. prostorové pružnosti je ideální pokládka na rošt.

 

DŘEVĚNÉ SPORTOVNÍ PODLAHY

 

Mezi palubovky patří např. švédská dřevěná podlaha Tarkett Pro Sport s roznášecím roštem a vícevrstvými palubkami. Špičková palubovka určená pro víceúčelové haly nebo speciálně pro házenou, basketbal, volejbal, sálový fotbal.

01_tarket.jpg

Klasické dřevěné sportovní podlahy kladené na betonový či asfaltový podklad nabízíme s jednoduchým či dvojitým roštem a palubky opatřené lakovou úpravou. Nášlapní vrstva může být z vícevrstvých lamel (např. VP Sport) nebo klasických parketových vlysů. Využívá se bukového, dubového či borovicového dřevo. 

Jih sportovni stavby > Služby > Haly a tělocvičny